MGcream je symbiózou těla a přírody

MGcream je symbiózou těla a přírody

 

Vždy jsme si zakládali na pomoc při řešení zdravotních problémů. Magnéziový krém je horkou novinkou na trhu. Vstřebává se 5x rychleji, než magnézium přijaté skrze tabletky, oleje a rozpustné šumáky. Pomáhá proto efektivněji a výborně se hodí  na bolest svalů, kloubů a pocitu těžkých nohou. Pomůže také při urychlení obtíží spojených s drobnými popáleninami. Náš závazek však není jen vůči vám, ale také přírodě. Myslíme si, že lidské tělo má být v symbióze s přírodou. 

 

Příroda se bez nás obejde, my však bez ní ne. I to je důvod, proč jsme se rozhodli pomáhat vašim tělům, ale zároveň hledět na přírodu. Proto je celý obal maximálně ekologický a recyklovatelný. Nebylo jednoduché najít dodavatele, kteří naše přísné nároky byli schopni naplnit, ale nakonec se zadařilo. Můžeme proto hrdě prohlásit, že MGcream je recyklovatelný, ekologický a navíc 100% vegan. Jednoduše jsme krémem pro všechny, kteří mají rádi své tělo v pořádku a chtějí pomoct přírodě. 

 

Hliníková lahvička

 

Vyráběna je z recyklovatelného hliníku. Díky použitému materiálu se perfektně hodí na cesty, je lehká a přenosná. Splňuje i nároky na leteckou přepravu, takže si ji v klidu můžete přibalit do cestovního zavazadla. Recyklace hliníku pak vyžaduje pouze 5 % energie v porovnání s výrobou hliníku ze surových materiálů. 

 

Zároveň je hliník i velice funkčním materiálem pro ochranu krému samotného. Nedostanou se k němu sluneční paprsky a proto vydrží déle. Navíc po vypotřebení krému stačí lahvičku vložit do správného kontejneru a zajistit jí tak nový život. Hliník se dá totiž donekonečna recyklovat. A kdo ví, třeba si najde cestu zpět k MGcreamu. 

 

Krabička patří do modrého kontejneru

 

I naše krabička se zrodila díky recyklaci. Recyklací papíru vzniká druhotná surovina, která je ideální pro výrobu krabiček, sešitů, tašek, obálek a dalších papírových produktů. Naše filozofie je založena na ekologii, proto nám pomožte dotáhnout toto společné úsilí k dokonalosti. Když krabičku nebudete potřebovat, jednoduše ji vhoďte do modrého kontejneru a dejte jí šanci sloužit dále. +-

 

100 % Vegan = netestováno na zvířatech

 

Veganství není pouze o nejezení živočišných produktů. Jde o celkovou životní filozofii, kteří odmítají využívání zvířat k výrobě oblečení, jídla nebo kosmetice. My v MGcream chceme dát možnost ulevit si od nepříjemností všem, bez ohledu na zvolený životní způsob. Zároveň všem zaručíme, že v našem krému nenajdete živočišné složky, ale pouze pravou sílu přírody. Říkáme NE kosmetice s PEG emulátory, průmyslovým pěnidlem SLS a Triklosanu, které běžně naleznete v řadě krémů. V kosmetice jsou zcela zbytečné, zejména protože je možné je nahradit přírodními alternativami. Čímž se řídíme i my. 

 

Naše cesta začala díky přírodě. Pojďme společně udělat dobrou věc pro své zdraví i matku zem. MGcream - revoluční magnéziový krém.