Co jsou Peptidy?

radost_z_pohybu_clanek

Peptidy umí komunikovat s buňkami pokožky a dávají pleti signál, jak se má chovat - zda jak obnovovat / ochraňovat / zvyšovat pevnost a pružnost nebo blokovat produkci (například pigmentu).

Porozumění peptidům

Peptidy jsou organické sloučeniny složené z aminokyselin, které hrají klíčovou roli v regulaci biochemických procesů v našich kožních buňkách. Fungují jako poslové, kteří komunikují s kožními buňkami a dávají jim pokyny, co mají dělat. Využitím peptidů můžeme stimulovat obnovu pokožky, chránit ji před poškozením vlivem životního prostředí, zvyšovat její pevnost a pružnost.

Síla kombinace peptidů

To, co dělá peptidy skutečně pozoruhodnými, je jejich zvýšený účinek kombinace peptidů. Při vzájemném působení vícero peptidů se jejich účinky zesilují a pozitivně ovlivňují zdraví pleti bez prokázaných vedlejších účinků. Na rozdíl od mnoha jiných látek se peptidy chovají jako tělu vlastní sloučeniny, takže jejich používání je bezpečné. Bez peptidů se naše pleť stává náchylnou k problémům, jako jsou vrásky, ztráta pružnosti, změny textury a snížená pevnost.

Klinicky ověřené výsledky

Vědecké studie potvrdily účinnost peptidů v péči o pleť. Peptidy se chovají jako tělu vlastní látky a nabízejí bezpečné a účinné řešení pro dosažení mladistvé pleti. S denním vyživujícím hydratačním krémem a pokročilým hydratačním krémem Ultra-Rich od MG Laboratory můžete vyzkoušet pozoruhodné účinky peptidů v kombinaci s dalšími účinnými látkami, které podporují zdraví pleti. Nenechte si ujít příležitost vyzkoušet tyto úžasné produkty a odhalit tajemství mladistvé pleti.

Jak vypadá pleť bez peptidů?

Bez peptidů se pleť stává slabší a více náchylná na poškození. Navíc dochází ke ztrátě elasticity a soudružnosti. Vznikají vrásky a textura pleti se mění.

Vliv znečištěného životního prostředí

Naše pleť čelí mnoha výzvám nepříznivých faktorů jako je znečištění, které může vést k jejímu ochabnutí, podráždění a předčasnému stárnutí. Peptidy v kosmetice nabízejí řešení tím, že posilují kožní bariéru a poskytují silné antioxidanty, které účinně chrání před nečistotami a vlivy prostředí. Používáním těchto krémů vaše pleť nejen vypadá zdravěji, ale je také pružnější, jasnější a omlazená.

 


Nová peptidová dvojice:

Představujeme dva převratné peptidové krémy: Denní vyživující krém a Pokročilou péči o pleť. Každý produkt obsahuje bohatý koktejl aktivních složek, které přinášejí výjimečné výsledky.

Denní vyživující krém - Daytime Nourishing Moisturizer:

Tento hydratační krém nabízí dlouhotrvající hydrataci a zdůrazňuje ochranu před znečištěním. Posiluje kožní bariéru a chrání před škodlivým UV zářením a modrým světlem. Kombinace účinných látek zpevňuje a rozjasňuje pleť, sjednocuje její tón, minimalizuje póry a redukuje zarudnutí. Je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé a aknózní.

Pokročilá péče o pleť - Advanced Ultra-Rich Moisturizer:

Tento hydratační krém určený zejména pro starší anebo velmi suchou či namáhanou pleť. Poskytuje intenzivní hydrataci a obnovuje kožní bariéru s liftingovým účinkem. Obsažené peptidy proti stárnutí a vyživující oleje regenerují, vyhlazují a zpevňují pleť zevnitř. Díky klinicky ověřeným složkám a silným antioxidantům pleť viditelně rozjasňuje a revitalizuje. Je vhodný pro všechny typy pleti, zejména pro citlivou, suchou nebo zralou pleť.

 

 

 29C9F694-0F2B-4525-B339-FC92A8327A3E