Minerály nezbytné pro pohyb

radost_z_pohybu_clanek

Magnéziový krém MGcream obsahuje magnézium, organickou sírou OptiMSM pro tvorbu kolagenu, a bylinné extrakty, které urychlují přirozenou regeneraci těla přímo v místě potřeby. 

Proč je magnézium důležité pro pohyb?

Magnézium je minerál, kterého si naše tělo nedělá zásoby a mnoho lidí dnes trpí jeho nedostatkem. Při stresu či zvýšené fyzické aktivitě se jeho dostupné množství lehce spotřebuje a začínají se projevovat symptomy nedostatku magnézia. Je to minerál, který je pro proces regenerace nezbytný.

Proč je síra OptiMSM důležitá?

Síra je základním stavebním prvkem pro tvorbu kolagenu a poskytuje nutriční podporu pro udržení zdravých kloubů a pojivové tkáně. Snižuje také oxidační stres, bolestivost svalů a šlach, ke kterému může dojít po akutní fyzické námaze. MSM je zkratka pro Methylsulfonylmethan. Předpona Opti- v názvu OptiMSM, označuje nejčistší a nejdůvěryhodnější formu doplňku MSM, který pomáhá podporovat zdravý a aktivní životní styl.

Jedinečné složení MGcream a jeho účinky

Efekt magnézia je v krému MGcream umocněn pomocí extraktů třezalky, arniky, kaštanu a harpagofytu, které jsou po staletí ceněné pro své účinky a používají se pro efektivní obnovu těla, bez nežádoucích vedlejších účinků. Směs extraktů je zaměřena na pohybový aparát a nervovou soustavu - od svalů až po šlachy a cévy napomáhá prokrvení, snižuje otoky i pocit těžkých nohou a uvolňuje namožená místa s modřinami. Při večerní aplikaci uklidňuje nervový systém a napomáhá klidnému usínání.

Obsažené OptiMSM® napomáhá tvorbě kolagenu jak pro šlachy a klouby, tak na pokožce, kterou zanechává pružnější, vyhlazenou a hydratovanou.

Jak krém používat?

MGcream je víceúčelový a lze ho používat kdekoliv na těle. Lehce vmasírujte na místo potřeby a nechte působit. Krému stačí málo - důležitá je pravidelnost používání.

Pro nejlepší výsledky používejte krém každý den po dobu minimálně 10 dní. Poté si frekvenci aplikace upravte dle vlastní potřeby.

1 balení = 21 dní intenzivní kúra (12 pumpiček denně)
= 60 dní běžného používání (4 pumpičky denně)

Na co všechno krém slouží:

- Okamžitá úleva od křečí a problémů pohybového aparátu
- Regenerace po sportovní zátěži
- Zrychlené hojení tkáni při poranění kloubů, svalů a šlach
- Účinný proti otokům a modřinám (aplikujte ihned po incientu)
- Zlepšuje kvalitu spánku
- Zvýšená pozornost, soustředěnost a odolnost vůči stresu

 

29C9F694-0F2B-4525-B339-FC92A8327A3E