MGcream 2x 50ml - výhodné balení

Kód: 45
Značka: MGcream
1 400 Kč 1 157,02 Kč bez DPH
Skladem

Unikátní magnéziový krém s jedinečnou kompozicí urychluje přirozenou regeneraci těla přímo v místě potřeby. Uklidňuje a uvolňuje napětí. Pro více informací klikněte na fotku nebo posuňte stránku dolu.

Detailní informace

Sval křeč
Stop svalovým křečím
a bolesti zad / krku
Kreč v noze
Úleva od bolesti
kloubů, pocitu těžkých nohou a otoků
Rychlá regenerace
Rychlá regenerace
s okamžitým účinkem
Kvalita
Prémiová kvalita
celosvětově jedinečné složení

Detailní popis produktu

Unikátní magnéziový krém s celosvětově jedinečnou kompozicí bez PEG emulgátorů a parfemace urychluje přirozenou regeneraci těla přímo v místě potřeby. Uklidňuje a uvolňuje fyzické i psychické napětí těla doplněním 100% čistého magnézia Pharma kvality. Magnézium je totiž minerál, kterého si naše tělo nedělá zásoby. 

Efekt je umocněn pomocí extraktů třezalky, arniky, kaštanu a harpagofytu, které jsou po staletí ceněné pro své účinky a používají se pro efektivní obnovu těla, bez nežádoucích vedlejších účinků. Směs extraktů je zaměřena na pohybový aparát a nervovou soustavu - od svalů až po šlachy a cévy napomáhá prokrvení, snižuje otoky i pocit těžkých nohou a uvolňuje namožená místa s modřinami. Uklidňuje nervový systém a napomáhá klidnému usínání.

Obsažené OptiMSM® napomáhá tvorbě kolagenu jak pro šlachy a klouby, tak na pokožce, kterou zanechává pružnější, vyhlazenou a hydratovanou.

MGcream je víceúčelový a lze ho používat kdekoliv na těle. Lehce vmasírujte na místo potřeby a nechte působit. Krému stačí málo - důležitá je pravidelnost používání.

Pro nejlepší výsledky používejte krém každý den po dobu minimálně 10 dní. Poté si frekvenci aplikace upravte dle vlastní potřeby.

1 balení = 21 dní intenzivní kúra (12 pumpiček denně)
= 60 dní běžného používání (4 pumpičky denně)

K čemu slouží?
- okamžitá úleva od křečí a problémů pohybového aparátu
- regenerace po sportovní zátěži
- zrychlené hojení tkáni při poranění kloubů, svalů a šlach
- účinný proti otokům a modřinám (aplikujte ihned po incientu)
- zlepšuje kvalitu spánku
- zvýšená pozornost, soustředěnost a odolnost vůči stresu

 

Pozor: Některým MGcream na večer dodává energii, jiným pomáhá usnout. Pokud vám večer dodá moc energie, používejte ho pouze ráno.

mg_v_olej

Ingredience a upozornění

Aqua/Water, Magnesium Chloride Hexahydrate, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethyl Sulfone (OptiMSM®), Hypericum Perforatum (St. John’s Wort) Flower Extract, Squalene, Arnica Montana Flower Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Harpagophytum Procumbens Root Extract, Jojoba Esters, Fructose, Propanediol, Glyceryl Stearate Citrate, Cetyl Alcohol, Sodium Levulinate & Sodium Anisate, Glyceryl Stearate, Potassium Chloride, Xanthan Gum & Lecithin & Sclerotium Gum & Pullulan, Pentylene Glycol, Tocopherol, Citric Acid.

Při prvním použití MGcream můžete cítit jemné brnění. Tento pocit pouze signalizuje pronikání magnézia do těla a za krátký čas odezní.

Pouze k zevnímu použití. Zabraňte kontaktu s očima a otevřenými ránami. Nevhodné pro děti do 5 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny produkty
Hmotnost: 0.2 kg