Radost z pohybu

radost_z_pohybu_clanek

Magnéziový krém MGcream urychluje přirozenou regeneraci těla přímo v místě potřeby. Uklidňuje a uvolňuje fyzické i psychické napětí těla doplněním 100% čistého magnézia farmaceutické kvality. 

Proč je magnézium důležité při sportu?

Magnézium je minerál, kterého si naše tělo nedělá zásoby a mnoho lidí dnes trpí jeho nedostatkem. Při stresu či zvýšené fyzické aktivitě se jeho dostupné množství lehce spotřebuje a začínají se projevovat symptomy nedostatku magnézia. Je to minerál, který je pro proces regenerace nezbytný.

Jedinečné složení MGcream a jeho účinky

Efekt magnézia je v krému MGcream umocněn pomocí extraktů třezalky, arniky, kaštanu a harpagofytu, které jsou po staletí ceněné pro své účinky a používají se pro efektivní obnovu těla, bez nežádoucích vedlejších účinků. Směs extraktů je zaměřena na pohybový aparát a nervovou soustavu - od svalů až po šlachy a cévy napomáhá prokrvení, snižuje otoky i pocit těžkých nohou a uvolňuje namožená místa s modřinami. Při večerní aplikaci uklidňuje nervový systém a napomáhá klidnému usínání.

Obsažené OptiMSM® napomáhá tvorbě kolagenu jak pro šlachy a klouby, tak na pokožce, kterou zanechává pružnější, vyhlazenou a hydratovanou.

Jak krém používat?

MGcream je víceúčelový a lze ho používat kdekoliv na těle. Lehce vmasírujte na místo potřeby a nechte působit. Krému stačí málo - důležitá je pravidelnost používání.

Pro nejlepší výsledky používejte krém každý den po dobu minimálně 10 dní. Poté si frekvenci aplikace upravte dle vlastní potřeby.

1 balení = 21 dní intenzivní kúra (12 pumpiček denně)
= 60 dní běžného používání (4 pumpičky denně)

Na co všechno krém slouží:

- Okamžitá úleva od křečí a problémů pohybového aparátu
- Regenerace po sportovní zátěži
- Zrychlené hojení tkáni při poranění kloubů, svalů a šlach
- Účinný proti otokům a modřinám (aplikujte ihned po incientu)
- Zlepšuje kvalitu spánku
- Zvýšená pozornost, soustředěnost a odolnost vůči stresu

 29C9F694-0F2B-4525-B339-FC92A8327A3E

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení